lindovoyage

ТРАНСФЕР АЕРОПОРТ, ВОКЗАЛ – ГОТЕЛЬ

Послуги трансферу

Послуги трансферу (Київ) сьогодні користуються популярністю не просто так. Таке перевезення пасажирів – кращий спосіб заощадити час, гроші і нерви. Замовляючи послуги компанії-перевізника, ви можете більше не переживати про поїздку – всю відповідальність за неї візьме на себе компанія.

Трансфер

  1. Для зустрічі на вокзалі або в аеропорту. Після тривалого перельоту або поїздки так хочеться скоріше дістатися до пункту призначення, з чим вам точно допоможе замовлений заздалегідь трансфер.
  2. Трансфер в аеропорт, ціна якого буде залежати від кількості пасажирів і багажу, а також тривалості поїздки. З нами ви точно встигнете на рейс – водій відстежує ситуацію на дорозі, щоб доставити пасажирів вчасно, уникнувши пробок.
  3. Для великої кількості людей. Немає необхідності викликати таксі для кожного, якщо можна всіх посадити в комфортабельний автобус.
  4. Подорожуєте з маленькими дітьми? Подбайте про їх комфорт і безпеку – трансфер на будь-які відстані в даному випадку – ідеальний варіант.

Переваги трансферу

Чому ж багато хто вибирає автобусний трансфер замість самостійного пересування на таксі або громадському транспорті? Дана послуга має цілу низку переваг:

  1. Вас точно зустрінуть в заздалегідь узгоджений час. Не потрібно після поїздки витрачати сили на виклик таксі і час на його очікування. Наш водій зустріне вас вже на виході.
  2. Великий вибір транспорту. Трансфер замовляють не тільки для 1-2 людей, але і для великої кількості туристів – це ідеальний спосіб доставити відразу кілька людей в потрібне місце.
  3. Надійний і безпечний транспорт. Всі автобуси, представлені в нашому автопарку, пройшли техогляд і мають страховку. Ви можете бути впевнені, що поїздка відбудеться максимально зручно.
  4. Можливість замовити послуги на будь-який зручний для вас час. Ми зустрінемо вас рано вранці або пізно вночі.
  5. Доступна вартість.

Як скористатися послугою?

Щоб скористатися послугою трансферу, достатньо просто ознайомитися з транспортом, який пропонує наша компанія, і вибрати для себе найкращий варіант. Якщо ви не можете визначитися з вибором – зверніться за допомогою до наших менеджерів.

Після цього вкажіть точний час зустрічі і обговоріть маршрут подальшої поїздки. У зазначений час вас чекатиме транспортний засіб з комфортними умовами та професійним водієм.

Замовити послуги трансферу (Київ) ви можете за телефонами: 050-274-73-43, 096-396-41-14, 093-668-50-07, (044)-502-74-98,або за єлектронною поштою lindovoyage@gmail.com. Вибирайте транспорт, орієнтуючись на кількість пасажирів і розмір багажу. З нами ви можете бути впевнені, що вас зустрінуть і допоможуть дістатися до пункту призначення швидко і комфортно.