lindovoyage

NEOPLAN (55 МІСЦЬ + 1 МІСЦЕ)

клімат-контроль, кондиціонер, мікрофон, відео- та аудіосистеми, сидіння: спинки відкидні

Оренда автобуса Неоплан 55 місць + 1 місце

Neoplan – це сучасні автобуси, які відрізняються стильним європейським дизайном, підвищеним рівнем комфорту, гарною маневровістю і місткістю. Цей транспортний засіб ідеально підходить для подорожей на далекі відстані. Тому, якщо ви зібрали групу до 55 осіб і плануєте вирушити в подорож, обов’язково придивіться до цього варіанту.

Neoplan помітно виграє в порівнянні з іншими транспортними засобами для пасажирських перевезень. Це максимально місткий автобус, який оснащений всім необхідним для комфортної подорожі: відкидними спинками крісел, аудіо та відео системами, кондиціонером і клімат-контролем. Неважливо, відправляєтеся ви в поїздку по місту або дивовижний тур по країні – ви будете почувати себе комфортно кожну хвилину перебування в автобусі.

Замовлення (оренда) автобуса

Замовлення автобус (Київ) сьогодні є популярною послугою. І це не дивно – місткі комфортабельні автобуси можуть зробити вашу поїздку в кілька разів приємнішою і зручнішою. Сьогодні пасажирські перевезення замовляють в таких цілях:

  • для розвезення персоналу на роботу або з роботи;
  • для перевезень по місту;
  • для поїздок групами по Україні;
  • в якості транспорту для весілля, коли потрібно перевозити велику кількість гостей;
  • як трансфер до Києва з аеропорту / в аеропорт, що особливо актуально для зустрічі деоегацій або групи туристів;
  • для шкільних поїздок.

Зверніть увагу

Ми пропонуємо вашій увазі досвідчених перевізників і сучасний транспортний засіб. У нас працюють ввічливі і доброзичливі водії, які зроблять поїздку не тільки швидкою і зручною, але і максимально приємною. Всі транспортні засоби подаються в зазначений термін без затримок.

Ми пропонуємо послугу пасажирських перевезень в сучасних і комфортабельних транспортних засобах. Всі автобуси нашого автопарку пройшли техогляд і мають все необхідне для того, щоб поїздка пройшла швидко і без незручностей. Подорожуйте і відкривайте для себе нові місця разом з нами! 

Орендувати автобус (Київ) ви можете саме зараз за телефонами: 050-274-73-43, 096-396-41-14, 093-668-50-07, (044)-502-74-98