lindovoyage

NEOPLAN (55 МІСЦЬ + 1 МІСЦЕ)

клімат-контроль, кондиціонер, мікрофон, відео- та аудіосистеми, сидіння: спинки відкидні

Оренда автобуса Неоплан 55 місць + 1 місце

Neoplan – це сучасні автобуси, які відрізняються стильним європейським дизайном, підвищеним рівнем комфорту, гарною маневреністю і місткістю. Цей транспортний засіб ідеально підходить для подорожей на далекі відстані. Тому, якщо ви зібрали групу до 55 осіб і плануєте вирушити в подорож, обов’язково придивіться до цього варіанту.

Причини замовити оренду автобуса

Замовлення автобус (Київ) сьогодні є популярною послугою. І це не дивно – місткі комфортабельні транспортерні засоби можуть зробити вашу поїздку в кілька разів приємніше і зручніше. Сьогодні пасажирські перевезення замовляють в таких цілях:

  • для розвезення персоналу на роботу або з роботи;
  • для перевезень по місту;
  • для поїздок групами по Україні;
  • в якості транспорту для весілля, коли потрібно перевозити велику кількість гостей;
  • як трансфер до Києва з аеропорту, що особливо актуально для зустрічі делегації або груп туристів;
  • для шкільних поїздок тощо.

Neoplan помітно виграє в порівнянні з іншими транспортними засобами для пасажирських перевезень. Це максимально місткий автобус, який оснащений всім необхідним для комфортної подорожі: відкидними спинками крісел, аудіо та відео системами, кондиціонером і клімат-контролем. Неважливо, відправляєтеся ви в поїздку по місту або дивовижний тур по країні – ви будете почувати себе комфортно кожну хвилину перебування в автобусі.

Найважливіші нюанси

Щоб замовити послуги пасажирських перевезень, достатньо зателефонувати за номером телефону, вказаним на нашому сайті. Ми пропонуємо вашій увазі досвідчених перевізників і сучасний транспортний засіб. У нас працюють ввічливі і доброзичливі водії, які зроблять поїздку не тільки швидкою і зручною, але і максимально приємною. Всі транспортні засоби подаються в зазначений термін без затримок.

Перед поїздкою продумайте такі нюанси:

  1. Кількість пасажирів. Саме від цього залежить вибір автобуса.
  2. Маршрут. Перевізник повинен знати маршрут заздалегідь, щоб зуміти доставити вас в потрібне місце без затримки.
  3. Кількість багажу. Для подорожей на далекі відстані зазвичай потрібні великі валізи і, відповідно, автобуси з місткими відсіками для них.
  4. Наявність у транспортного засобу і перевізника всіх необхідних ліцензій. Своєчасний техогляд автобусів – гарантія вашої безпеки.

Орендувати автобус (Київ) ви можете прямо зараз на нашому сайті. Ми пропонуємо послугу пасажирських перевезень в сучасних і комфортабельних транспортних засобах. Всі автобуси нашого автопарку пройшли техогляд і мають все необхідне для того, щоб поїздка пройшла швидко і без незручностей. Подорожуйте і відкривайте для себе нові місця разом з нами!