lindovoyage

NEOPLAN (49 МІСЦЬ + 1 МІСЦЕ)

клімат-контроль, кондиціонер, мікрофон, відео- та аудіосистеми, сидіння: спинки відкидні, розсувні

Оренда автобуса Неоплан (49 місць + 1 місце)

Неоплан – це сучасні автобуси, які відрізняються комфортом і місткістю. Крім того, їх виділяє унікальний дизайн, де продумано все до найменших деталей. Звичайно, крім футуристичного зовнішнього вигляду не варто забувати про безпеку та інші практичні особливості транспортного засобу. Сьогодні Неоплан – це сучасний автобус преміум-класу, який ідеально підходить для групової поїздки.

Оренда автобуса

Ми пропонуємо вам здійснити поїздку на комфортабельному транспортному засобі, який має все необхідне для того, щоб подорож пройшла без незручностей і залишила тільки приємні враження.

Неоплан – кращий автобус для поїздок на далекі відстані. Він помітно перевершує багато інших транспортних засобів завдяки відповідальному підходу виробників.

Пасажирські перевезення – популярна сьогодні послуга. Автобуси замовляють в різних цілях:

  1. На весілля, коли потрібно перевозити велику кількість гостей.
  2. Для шкільних поїздок та екскурсій. Пам’ятайте, що для поїздок з дітьми потрібно ретельно вибирати автобус, зупиняючи увагу на транспортному засобі, який буде мати всі відповідні документи.
  3. Для турів та екскурсій. Оренда автобусів – це ідеальний спосіб організувати поїздку для 20+ людей. Ви зможете дістатися в потрібне місце одночасно, а не кожен на власному автомобілі.
  4. Для розвезення персоналу на роботу або після денних / нічних змін.

Замовлення автобуса, ціна якого буде залежати від тривалості перевезення і кількості пасажирів, ви можете за телефонами: 050-274-73-43, 096-396-41-14, 093-668-50-07, (044)-502-74-98. У нашому автопарку представлені сучасні і надійні транспортні засоби, які пройшли техогляд і відрізняються не тільки привабливим зовнішнім виглядом, але й підвищеним рівнем контролю. З нами ви зможете відправитися в будь-яку поїздку швидко і безпечно!