lindovoyage

Оренда автобусів і мікроавтобусів

Якщо ви плануєте поїздку для групи людей, вам потрібно продумати не лише час і маршрут, а й подбати про комфорт і безпеку кожної людини. Для цього вам знадобиться зручний і надійний транспорт. Оренда автобуса (Київ) – послуга, яка дає змогу обрати необхідний транспорт, як для переїзду містом, так і для тривалої подорожі. 

Варіанти замовлення (оренди автобуса)

Замовити автобус (Київ) рекомендується в таких випадках:

  1. Перевезення школярів (дітей). Поїздки на змагання, конкурси, кіно, театри або на екскурсії в інші міста. 
  2. Автобуси на весілля та інші урочистості. Навряд чи ваші гості будуть в захваті від поїздки в ресторан на громадському транспорті. Та й таксі влетить в копієчку (а це треба ж ще й замовити кілька машин на один час). Комфортабельний автобус дозволить гостям прибути вчасно, а молодятам – не переживати про те, що настрій близьких буде зіпсовано.
  3. Перевезення (розвозка) персоналу. Якщо ваші співробітники живуть далеко від місця роботи – замовте автобус для перевезення персоналу, який буде курсувати по узгодженому графіку.
  4. Трансфер (аеропорт – готель – аеропорт).

Ще одна перевага такої послуги, як оренда автобусів – ціна. Це просто ідеальне рішення для великої кількості людей – адже навіть для поїздок по місту викликати таксі кожному невигідно, а добиратися громадським транспортом довго і некомфортно.

Автобус або мікроавтобус – як правильно вибрати транспорт?

У нашому автопарку представлений вибір транспортних засобів, кожен з яких пройшов своєчасний техогляд і обладнений всім необхідним для комфортної поїздки. Щоб правильно вибрати автобус в першу чергу необхідно орієнтуватися на кількість пасажирів. Якщо вона не перевищує 25 осіб – вам вистачить мікроавтобус. Якщо ж необхідно перевезти 45-55 чоловік, краще взяти великий транспорт із зручними відкидними сидіннями.

Переваги «Ліндо Вояж»

  1. Своєчасна подача транспорту.
  2.  Завжди ввічливі і пунктуальні водії.
  3. Безпечний і комфортний транспорт.
  4. Вибір автобусів.
  5. Доступні ціни на послуги перевезення пасажирів.
  6.  Гнучкий графік. Ви можете замовити послуги компанії-перевізника на будь-який зручний для вас час.

Оренда пасажирського автобуса – популярна послуга яка допомагає організувати перевезення для великої кількості людей. На сайті нашої компанії ви можете підібрати транспортний засіб, враховуючи кількість пасажирів та визначившись з датою і маршрутом поїздки. Наші водії здійснять подачу автобуса в зазначений час і перевезуть вас в комфорті і максимальній безпеці.