lindovoyage

АВТОБУСИ ДЛЯ ТУРІВ ПО УКРАЇНІ

Автобуси для подорожей Україною

Туристичні поїздки Україною останнім часом стали особливо популярними. І це не дивно – наша країна дивним чином поєднує в собі красу природи і історичні пам’ятки – море, гори, старовинні фортеці – як багато прекрасного можна побачити, навіть не перетинаючи кордон.

Безсумнівно, комфорт в подорожі складається з декількох чинників. Це план поїздки, професійний гід, хороша компанія і, звичайно, зручний транспорт, в якому доведеться провести кілька годин. Ми пропонуємо послуги професійних перевізників в автобусний тур по Україні – досвідчені водії та надійний зручний транспорт зроблять вашу поїздку ще приємнішою і комфортнішою.

Переваги оренди автобуса для турів

Якщо ви хочете провести вихідні з користю, не виїжджаючи за кордон, обов’язково придивіться до такого типу відпочинку як турпоїздки. Україна просто вражає різноманітністю ландшафту і великою кількістю архітектурних пам’яток, які безсумнівно варто побачити.

У яких випадках слід замовити послуги перевізника?

  1. Якщо ви спланували тур на більш 4-5 чоловік, поїздка на легковому автомобілі скасовується. В такому випадку краще замовити хороший мікроавтобус, оснащений всім необхідним для комфортної подорожі.
  2. Не хочете бронювати кілька квитків і добиратися до пункту призначення з пересадками? Послуги перевізника дозволяють самостійно спланувати маршрут, щоб побачити все найцікавіше, подорожуючи при цьому на одному автобусі.
  3. Безпека – на першому місці. Тому в подорож важливо вибрати застрахований транспорт, яким буде керувати водій з багаторічним стажем. Особливо якщо в тур по Україні ви відправляєтеся з дітьми. Автобус повинен пройти всі перевірки і відповідати стандартам. У нашому автопарку представлений транспорт з високим ступенем надійності – автобуси пройшли своєчасний техогляд і мають страховку.
  4. Якщо ви цінуєте свій час, вибирайте перевірену компанію-перевізник. Наші водії прибувають точно в зазначений термін і везуть пасажирів за заздалегідь узгодженим маршрутом.

Як скористатися послугою?

«Ліндо Вояж» – компанія-перевізник з великим досвідом роботи. Ми пропонуємо своїм клієнтам великий вибір транспорту, щоб ви могли підібрати варіант для конкретної кількості туристів.

Як замовити послуги перевізника?

  1. Виберіть автобус для вашої поїздки.
  2. Якщо не можете визначитися з вибором, зателефонуйте нашим менеджерам – вони підберуть схожий транспорт.
  3. Обговоріть в телефонному режимі всі деталі поїздки.
  4. Чекайте автобус в призначеному місці.

Планується екскурсія по Україні з Києва? Подбайте про ваш комфорт і отримайте масу приємних емоцій не тільки від споглядання красивих місць нашої країни, а й від приємної поїздки на сучасному автобусі.