Оберіть мову/Выберите язык:Телефони:

(093) 668-50-07

(050) 274-73-43

(044) 502-74-99

(096) 396-41-14

Email:

lindovoyage@gmail.com

 

По області: 18 грн / км

По Україні 18 грн / км


Прокат і оренда автобуса на весілля

Транспортне обслуговування весіль давно стало однією з найпопулярніших і затребуваних послуг для автотранспортних підприємств Києва та України, і компанія «Ліндо Вояж» входить до групи кращих постачальників цих послуг на ринку пасажирських перевезень країни!

Весілля - це урочиста і хвилююча подія, що припускає велику кількість гостей, яких необхідно доставити до місця розпису, провезти по традиційному «весільного» маршрутом, повернути на місце проведення банкету, а нерідко - і розвезти по домівках у кінці весільного вечора.

Для виконання цього складної транспортної задачі вам знадобиться авторитетна компанія, в якій ви зможете орендувати необхідне вам кількість транспортних засобів на цілий день або необхідну кількість годин, і знайти досвідчених водіїв, здатних виконати комфортні поїздки по складних маршрутах з дотриманням правил техніки безпеки. І така компанія - це «Ліндо Вояж»!

Автобуси на весілля від «Ліндо Вояж»

Компанія «Ліндо Вояж» пропонує молодятам послуги з обслуговування весільних заходів з наданням в оренду необхідної кількості автомобілів, мікроавтобусів та автобусів на необхідний час.

При цьому ми готові повністю узгодити попередню програму ваших перевезень в день весілля і взяти на себе всі транспортні клопоти, щоб ви могли зосередитися на самому святі. Наші досвідчені водії протягом цілого дня будуть самостійно вирішувати питання транспортування ваших гостей за заздалегідь обумовленим маршрутом, а наші автомобілі та автобуси забезпечать необхідний комфорт в процесі перевезень.

Ми допоможемо вам підібрати необхідні транспортні засоби та запропонуємо оптимально економічні варіанти оренди і маршрути руху, які дозволять вам заощадити час і кошти на перевезення пасажирів. Наші автобуси та мікроавтобуси дозволять комфортно перевозити велику кількість гостей за мінімальними цінами!

При цьому, ви заплатите тільки за час роботи наших транспортних засобів на вашому заході, а не за простій автомобілів, що дуже вигідно і зручно!

Источник: Ярослав Бацан

Транспортное обслуживание свадеб (автобус на свадьбу)