Оберіть мову/Выберите язык:Телефони:

(093) 668-50-07

(050) 274-73-43

(044) 502-74-99

(096) 396-41-14

Email:

lindovoyage@gmail.com

 

По області: 18 грн / км

По Україні 18 грн / км


Сьогодні багато комерційні компанії та великі туристичні фірми постійно потребують широкому спектрі послуг з перевезення великої кількості пасажирів і співробітників - це корпоративні перевезення, перевезення персоналу та перевезення комерційних делегацій, які прибувають на бізнес-конференції та форуми, автобусні тури по Україні і Європі, трансферні перевезення в аеропорти і на вокзали і т.д.

Однак сучасний бізнес не може собі дозволити серйозних витрат на утримання великих автопарків і штату водіїв і технічних фахівців для здійснення перевезень пасажирів - особливо, якщо пасажироперевезення не є головним профільним напрямком діяльності компаній.

Сьогодні стало нормальною практикою звертатися за послугами перевезення пасажирів до спеціалізованим транспортним компаніям, які давно працюють на вітчизняному ринку пасажироперевезень і пропонують своїм клієнтам потужну матеріально-технічну базу для виконання поставлених завдань. Саме такою компанією є компанія «Ліндо Вояж»!

Транспортне обслуговування від компанії «Ліндо Вояж»

Компанія «Ліндо Вояж» пропонує своїм клієнтам послуги власного обширного автопарку автобусів євро-класу Neoplan, Ivan і «Баз-Еталон» для транспортного обслуговування компаній, делегацій і туристичних фірм. Для кожного конкретного замовлення наші фахівці розрахують не тільки оптимально-економічний маршрут прямування і графік руху, але і підберу машину, яка заощадить час і кошти наших клієнтів.

Наші автобуси обладнані м'якими кріслами, кондиціонерами та відеосистемами для комфортних поїздок, а досвідчені водії забезпечать безпечну та швидку доставку пасажирів у пункт призначення. Кожен водій проходить серйозний відбір на стаж і досвід при прийомі на роботу, періодично підвищує свою кваліфікацію на курсах і здатний самостійно впоратися з усіма проблемами на маршруті руху.

Наш технічний персонал забезпечує регулярне обслуговування і контроль над справністю машин. У будь-який час доби наші автобуси і мікроавтобуси готові виїхати на вашу вимогу на маршрут і якісно вирішувати поставлені перед ними завдання.

І нарешті, вартість наших послуг - більш ніж комфортна для наших клієнтів! Ви повністю позбавлені від проблем з обслуговування і заправці машини, і платите тільки за реальний час роботи нашого автобуса з водієм на вашому маршруті проходження!


Транспортное обслуживание делегаций, турфирм