Оберіть мову/Выберите язык:Телефони:

(093) 668-50-07

(050) 274-73-43

(044) 502-74-99

(096) 396-41-14

Email:

lindovoyage@gmail.com

 

По області: 18 грн / км

По Україні 18 грн / км


Трансфери в аеропорти і на вокзали - це сучасна європейська послуга, яку сьогодні вважають за краще користуватися багато комерційних і туристичні компанії Києва, які потребують безперебійної доставки пасажирів до аеропорту Бориспіль і назад або на вокзали міста.

Автомобільні трансфери в аеропорт і на вокзали досить корисні в разі, якщо необхідно доставити пасажирів у пункт призначення в найкоротші терміни, відправити туристичну групу в вояж, зустріти делегацію і довезти її до потрібного їй місця призначення.

Трансфери можуть бути регулярними і запланованими, однак практика показує, що потреба в трансферних автопасажирських рейсах нерідко буває термінової і позаплановою. А для цього клієнти воліють звертатися в перевірені компанії, що розташовують великим автопарком і завжди готові надати необхідну кількість справних, комфортабельних машин для доставки пасажирів.

Трансфери від «Ліндо Вояж»

Компанія «Ліндо Вояж» є перевіреним і надійним постачальником трансферних послуг на київському ринку пасажирських перевезень. У нашому розпорядженні - обширний автопарк комфортабельних автобусів і мікроавтобусів, штат підготовлених водіїв та диспетчерська служба.

Що ми можемо?

  • Ми можемо швидко підібрати для вас необхідну кількість транспортних засобів необхідної місткості, в будь-який час випустити їх на маршрут і доставити пасажирів в аеропорт або на вокзал за найкоротшим маршрутом.
  • Ми можемо надати транспорт для зустрічі делегацій та їх доставки по Києву та Україні у будь-який час доби!
  • Ми можемо підібрати підходящий транспортний засіб для трансферу, розробити графік та маршрут руху так, щоб скоротити втрати часу і коштів наших клієнтів і своєчасно доставити пасажирів в кінцевий пункт призначення.

Наші трансферні послуги оплачуються погодинно (по Києву) або по реальному кілометражу (міжміські перевезення). Ви платите тільки за час реальної роботи наших машин на вашому маршруті!


Трансферы вокзалы и аэропорты