Оберіть мову/Выберите язык:Телефони:

(093) 668-50-07

(050) 274-73-43

(044) 502-74-99

(096) 396-41-14

Email:

lindovoyage@gmail.com

 

По області: 18 грн / км

По Україні 18 грн / км


Розвозка персоналу від компанії «Ліндо Вояж»

Розвозка персоналу - це необхідна частина виробничого процесу для великої кількості промислових, будівельних і торговельних компаній. Об'єкти, на яких трудиться велика кількість фахівців, можуть знаходитися в різних частинах міста, далеко за містом (промзона) або взагалі в іншій області. Швидка і регулярна транспортна доставка робочих змін на ці об'єкти є запорукою якісної організації праці і високого рівня конкурентоспроможності компанії.

Виконати транспортні перевезення пасажирів подібного роду здатні далеко не всі компанії - для якісного надання послуг необхідний обширний автопарк завжди справних автобусів і мікроавтобусів, штат досвідчених водіїв і чималий технічний персонал, що підтримує транспорт в постійній робочій готовності. У цій ситуації компаніям або потрібно нести чималі витрати для утримання власного транспортного підрозділу, або звертатися в авторитетні автотранспортні компанії за наданням послуг з розвезенню персоналу.

Компанія «Ліндо Вояж» вже багато років працює на українському ринку пасажирських автоперевезень, і може запропонувати якісні послуги з комфортною та безпечною розвезенню персоналу для комерційних і виробничих компаній по всій території України!

Ми володіємо великим автопарком сучасних автобусів Neoplan, Ivan і «Баз-Еталон» євро-класу комфорту та різної місткості, можемо запропонувати необхідну кількість транспортних засобів для швидкої або регулярної розвезення будь-якої кількості персоналу.

Обслуговування поїздок по розвезення співробітників компаній здійснюють наші досвідчені і компетентні водії, що забезпечують безпеку поїздок і рішення будь-яких проблем на маршруті проходження.

Крім того, компанія «Ліндо Вояж» зацікавлена ​​в стабільному і постійній співпраці з великими компаніями і вміє берегти час і кошти своїх клієнтів! Наша логістична служба готова розробити оптимально короткі, безпечні і економічні маршрути доставки персоналу до місця призначення в найкоротші терміни і розрахувати графіки поїздок так, щоб зберегти робочий цикл виробництва замовників.

Источник: Ярослав Бацан

Развозка персонала