Оберіть мову/Выберите язык:Телефони:

(093) 668-50-07

(050) 274-73-43

(044) 502-74-99

(096) 396-41-14

Email:

lindovoyage@gmail.com

 

По області: 18 грн / км

По Україні 18 грн / км


Пасажирські перевезення по Україні від компанії Ліндо Вояж

Сьогодні перевезення по Україні здійснюють багато автотранспортні компанії, проте далеко не кожен автопарк здатний своєчасно надати клієнтові необхідну кількість транспорту для проведення екстрених або регулярних перевезень пасажирів у необхідні кінцеві пункти.

Компанія «Ліндо Вояж» давно працює на ринку пасажирських перевезень України, чудово орієнтується в потребах цього ринку і має в своєму розпорядженні потужної матеріально-технічною базою для проведення комфортабельних і безпечних перевезень пасажирів в будь-яке місто країни в зазначені терміни!

Що може запропонувати вам компанія «Ліндо Вояж»?

Ми пропонуємо:

  • Безперебійні, швидкісні пасажирські перевезення в будь-яке обласне місто на території України комфортабельними автобусами Neoplan,  Ivan,  Баз-Еталон.
  • Швидкісні трансфери на вокзали і в аеропорти (в тому числі - в Бориспіль);
  • Транспортне обслуговування весіль, делегацій і туристичних груп;
  • Доставка робочих бригад на будівельні або промислові об'єкти на території України;
  • Туристичні поїздки в міста країни.

Все це - транспортні перевезення по території України, які може запропонувати своїм клієнтам компанія «Ліндо Вояж»!

Ми завжди вибираємо оптимальні маршрути, що скорочують час і фінансові витрати наших клієнтів. Ми володіємо великим парком завжди справних, комфортабельних автобусів і мікроавтобусов євро-класу, завжди готових вийти на маршрут і розрахованих для поїздки на будь-які відстані. Кожна машина обладнана м'якими кріслами, кондиціонерами, аудіо-та відеосистемами для комфортного перевезення пасажирів.

У компанії «Ліндо Вояж» працюють тільки досвідчені і компетентні водії, які забезпечують комфортність і безпеку здійснюваної поїздки, а також швидке вирішення будь-яких проблем по шляху проходження.

Вартість наших послуг комфортна для клієнтів і вираховується погодинно (поїздки по Києву) або по кілометражу (міжміські поїздки в інші міста України).

Источник: Ярослав Бацан

Пассажирские перевозки по Украине