Оберіть мову/Выберите язык:Телефони:

(093) 668-50-07

(050) 274-73-43

(044) 502-74-99

(096) 396-41-14

Email:

lindovoyage@gmail.com

 

По області: 18 грн / км

По Україні 18 грн / км


Пасажирські перевезення в Києві від компанії Ліндо Вояж

Затребувана послуга в автотранспортних підприємствах української столиці, так як в місті активно працюють і перевозять людей тисячі комерційних фірм. Крім того, Київ щодня відвідують десятки тисяч туристів і робочих фахівців, для переміщення яких також необхідно транспорт.

Своєчасні і економічні перевезення пасажирів по Києву, таким чином, є невід'ємною частиною успішності великої кількості клієнтів, що потребують швидкого і комфортабельному транспорті, дотриманні графіка і швидкості перевезень, забезпечення безпеки транспортування. Іншими словами, пасажирські перевезення по Києву - справа складна, потребує участь справжніх професіоналів.

Компанія «« Ліндо Вояж »не перший рік працює на столичному ринку пасажирських перевезень, має в своєму розпорядженні великим досвідом і підготовленим персоналом водіїв, може запропонувати своїм клієнтам обширний парк комфортабельних автобусів і мікроавтобусів євро-класу, обладнаних відповідно до сучасних норм пасажирських перевезень.

Компанія «Ліндо Вояж» в змозі запропонувати своїм клієнтам необхідну кількість підходящих транспортних засобів, розробити оптимальні маршрути пересування по Києву з мінімальними втратами часу і коштів, забезпечити комфортну і безпечну перевезення будь-якої кількості пасажирів з кожного маршруту в місті.

Ми здійснюємо перевезення по Києву комфортабельними автобусами «Neoplan», «Ivan» і «Еталон», а також спеціально обладнаними мікроавтобусами різної місткості. Кожна машина пропонує м'які крісла, кондиціонер, відеосистему для комфортної поїздки. Наші транспортні засоби завжди справні і готові провести трансфер в аеропорт, доставку робочих на будівельні об'єкти міста або проїхати по туристичним маршрутам української столиці!

Пасажирські перевезення «Ліндо Вояж» оплачуються погодинно. Ви оплачуєте лише час, який наші автобуси знаходяться на маршруті - і нічого більше! Всі питання з обслуговування, ремонту, заправці транспорту - це наші проблеми!

Источник: Ярослав Бацан

Пассажирские перевозки по Киеву