Оберіть мову/Выберите язык:Телефони:

(093) 668-50-07

(050) 274-73-43

(044) 502-74-99

(096) 396-41-14

Email:

lindovoyage@gmail.com

 

По області: 18 грн / км

По Україні 18 грн / км


Оренда автобуса, оренда мікроавтобуса з водієм від Ліндо Вояж

Сьогодні ця послуга вельми популярна для комерційних компаній і приватних замовників, що дозволяє їм вирішувати транспортні проблеми різної складності швидко, недорого і ефективно. Компанія «Ліндо Вояж» надає послуги автобусів євро-класу різної місткості та мікроавтобусів на 8-10 чоловік для комфортного перевезення пасажирів по Києву або Україні на умовах оренди!

Наші можливості оренди

Ви можете орендувати у нас автобуси і мікроавтобуси з професійними водіями для різних потреб - подорожей, термінових корпоративних поїздок, обслуговування делегацій та корпоративних перевезень, приватних поїздок на курорти України або за сімейними обставинами.

Ми надамо вам повністю справні, швидкісні автобуси і мікроавтобуси з досвідченими водіями, які доставлять вас в будь-який пункт призначення на вашу вимогу в найкоротший термін і з мінімальними фінансовими витратами. Наші водії здатні підібрати оптимально короткі маршрути руху і заощадити ваш час і фінанси!

Обширний власний автопарк компанії дозволить вам вибрати транспортні засоби для перевезення будь-якої кількості пасажирів на будь необхідну відстань. Ми готові запропонувати вам комфортабельні м'які автобуси Neoplan, Ivan і «Баз-Еталон» з кондиціонерами і відеосистемами в салоні, а також великий вибір сучасних мікроавтобусів різної місткості.

Кожен наш водій володіє великим водійським стажем, доставить транспортний засіб до місця посадки, буде здійснювати управління ним на всьому маршруті руху і доставить вас до пункту призначення в необхідні терміни!

Оренда наших автобусів і мікроавтобусів вигідна для вас - ви платите погодинно за час роботи нашої машини на вас, і повністю позбавлені від проблем з обслуговування, заправці і керування транспортним засобом!

Источник: Ярослав Бацан

Аренда автобуса, микроавтобуса, автобус на заказ