Оберіть мову/Выберите язык:Телефони:

(093) 668-50-07

(050) 274-73-43

(044) 502-74-99

(096) 396-41-14

Email:

lindovoyage@gmail.com

 

По області: 18 грн / км

По Україні 18 грн / км


Автобусні тури від компанії «Ліндо Вояж»

Сьогодні автобусні тури входять в портфель пропозицій кожної поважаючої себе туристичної компанії, представляють одну з найбільш недорогих і комфортних форм туристичних поїздок, які користуються великим попитом. Автобус забирає тугруппи в певному місці, перевозить їх по певному маршруту, очікує пасажирів в місцях екскурсій та відпочинку, чекає спізнюються пасажирів і доставляє групу назад. Зручно, комфортно і безпечно!

Однак самі туристичні компанії не завжди в змозі утримувати парк сучасних автобусів і зазвичай звертаються в перевірені автотранспортні компанії, де орендують необхідну кількість автобусів необхідної місткості і рівня комфорту. Однією з таких компаній, що пропонують послуги оренди автобусів для проведення автобусних турів, є компанія «Ліндо Вояж».

Ми вже багато років працюємо на ринку туристичних автомобільних послуг і надаємо туристичним компаніям комфортабельні автобуси євро-класу Neoplan, Ivan і «Баз-Еталон» для перевезення туристичних груп різної чисельності за маршрутами різної протяжності.

Наші автобуси завжди знаходяться в повній справності і готові в будь-який момент відправитися в автомобільний тур будь-якої складності. Кожна машина обладнана комфортабельними м'якими кріслами, кондиціонерами, аудіо та відеосистемами, що робить поїздку приємною і утоми.

Обслуговують автобуси для туристичних поїздок професійні водії з великим стажем роботи, здатні перевозити туристичні дорослі і дитячі групи на будь-які відстані.

Ми навіть можемо самостійно розробити маршрути максимально економічного і швидкого переміщення транспорту в необхідні пункти призначення, щоб скоротити час перебування в дорозі і залишити більше часу пасажирам для вивчення туристичних визначних пам'яток!

Источник: Ярослав Бацан

Автобусные туры